Kk Mise

ZMIZENÍ JASONA BRICHEHO

Nic nenaruší život Danyho Bly, jako večerní email od jeho dlouholetého přítele a kolegy od fochu Jasona Bricheho, zvlášť když ho nepřišel sám, ale předdefinuje, jako první stopu, po jeho zmizení. Začíná tím stopovačka po tajných schránkách po celém NYC, které nakonec Danyho přivádějí do Jasonova utajovaného bytu, kde však, jak s hlavní u hlavy zjišťuje, není sám. Jasonovo zmizení totiž zajímá i pár dalších lidí….

Dany Bly „NEWMAN“

Sew „Lukas Castineti “

Ryan „Mex“

Zápisník:

21.12.2010
Premiéra proběhla za účasti smeetyho, Sewa a Newmana. Po rychlém srovnání informací charaktery zabředly do spletité sítě newyorských zločineckých sítí s propojením na celý globalizovaný svět. Zdá se, že se pátrání po zmizelém Jasonovi protáhne na nějaký čas a v pozadí jeho zmizení má prsty i londýnský uhlobaron a spletitá pavučina firem s nejasnými vlastníky a velmi podezřelými zisky.

4.1.2011
Další z úspěšného tažení. Z metropolitního NYC, města, které nikdy nespí, vedou stopy do slunného Miami. Cestou se k počítačovému mágovi Newmanovi a odpadlíkovi Gomorry Lukasovi Castineti přidává bývalý automechanik špičkové stáje Nascar říkající si Mex. Původně řidič, který měl zprostředkovat cestu do slunné části USA, se po nočním vypálení jeho autodílny stává pevnou součástí skupiny.
Dění v Miami se velmi sklidňuje. Navštěvují se noční podniky, ze sídla nadnárodní korporace se vyklube pouze poštovní schránka a další možnosti kam směřovat mizí. Stejně jako čas, který ubíhá do klíčové konference v oblasti výzkumu biotechnologií v Las Vegas.

15.2.2011
Vegas se odkládá, tedy alespoň na chviličku. Trojici štvaných hrdinů vyruší ze světa relaxace na Miamských plážích záhadná, žlutá obálka. Její obsah jim připomene, že nelze si jen válet šunky, ale, že stále existují lidé, kteří stojí o jejich životy. Před jistým prozrazením je zachrání personál hotelu, ale nebude to zadarmo. Mladí Mexičané se chtějí chopit správy nad severní kokainovou stezkou a k tomu jsou potřeba finance. Vymění tedy zkušenosti a schopnosti naší skupinky za jejich fotografie a pomoc při loupeži hodinek Storm a to přímo ze spárů obávané Gomorry…
Otázky pro příště zní… Podaří se naplánovat akci, aby proběhla bez jediného výstřelu? Jak dlouho se bude čekat na slíbený a tolik potřebný cash z prodeje? Vyhraje Mex zakázaný závod po hranicích Mimami? Proč byl posunut termín konference? Kam asi putují zásilky zlověstného koncernu N.U.S.A.? Bude svatba a křtiny, co Jeniffer?

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License