Korporace a konspirace

Vy skutečně věříte, že nějaký stařec v horách mohl naplánovat a realizovat útok na WTC? Že sbližování evropských zemí neposiluje pouze určitou skupinu podnikatelů? Že vysoce postavení muži v KGB a CIA složili své zbraně jen tak? Vy tomu všemu skutečně věříte? Pokud vám při vyslovení pojmů jako tajné služby, vládní materiály, CIA, MI:6, MOSSAD, KGB, WTC, 11.září, Coca-cola, Rokefelerovi, Al-Jazira, klub Bildergerg běhá mráz po zádech, jste ti praví pro tenhle příběh!

Vypravěč: smeety
Hráči: Newman, Sew, Ryan

Aktuality

15.2.2011
Doplněn zápisní z dnešního hraní. Dokonce obohacen o náměty pro další hru a to nejen o ty seriozní témata, ale i o bulvár :-)

14.2.2011
Vypsány charakteristiky postav dle hvězd, splňuje to očekávání hráčů? A Vypravěče?

Jaká konspirace? Šest židovských korporací vlastní 96% světových médií!

„Velmi dobře víte, a stupidní Američané to vědí stejně dobře, že kontrolujeme jejich vládu, bez ohledu na to, kdo sedí v Bílém domě. Vidíte, věděl jsem to, a vy to víte také, že žádný americký prezident nemůže být v pozici se nám vzepřít, i když provádíme nemyslitelné. Co nám mohou (Američané) udělat? Kontrolujeme Kongres, kontrolujeme média, kontrolujeme šoubyznys, a kontrolujeme v Americe vše. V Americe můžete kritizovat boha, ale nemůžete kritizovat Izrael…“

Ze světa mobilních operátorů

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/nakupy/clanek.phtml?id=695574

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License