Mg Postavy

Zde je seznam předpřipravených postav pro dobrodružství. Je jich více, než kolik budeme potřebovat. Je možné je malinko upravovat, zejména pokud jde o vztahy. Pokud se vám nějaká zamlouvá, napište se k ní.
Velitel skupiny bude z logiky věci jen jeden, tak si jich nezamlouvejte víc.


Pro začátek jejich podobenky. Postupně dopíšu jejich charakteristiky. Pokud se vám obrázky neukazují, chyba je na vašem prohlížeči, prý to jde skouknout v Mozzile…

Velitelé

Kenzie

Kenzie%281%29.jpg
Kenzie je trpělivý a klidný Velitel patroly. Jako veterán Zimní války už ve svém postavení zažil mnoho dobrodružství a těžkostí. Kenzie je loajální a oddaný svému příteli Saxonovi. Ačkoli mají tak rozdílné povahy, Kenzie s ním vždy svá rozhodnutí předem konzultuje.

Quentin

Quentin%281%29.jpg
Quentin je dlouholetým přítelem Daina. Je to samouk ze Sprucetucku. V mládí chtěl být vědcem. Byl k tomu na nejlepší cestě, když ho jeho mladý přítel přesvědčil ke kariéře ve Stráži.

Thom

Thom%281%29.jpg
Thom je starší myšák. Sloužil ještě v době, kdy Gwendolyn ještě nebyla Matkou. Jako mnoho statečných myší, i on se účastnil Zimní války a odnesl si z ní jizvy.

Čekatelé, Strážci, Hlídkaři

Saxon - Santi

Saxon%281%29.jpg
Saxon je prudký a tvrdohlavý myšák,ve Stráži je velmi proslaven pro své dovednosti v boji. I když už má dostatek zkušeností k tomu, aby se stal velitelem vlastní patroly, Saxon se vzdává takové příležitosti a raději zůstává se svým přítelem Kenziem.

Sadie

Sadie%281%29.jpg
Sadie je vážená Hlídkařka z Port Sumacu. Pokud jde o obtížné a individuální mise, Gwendolyn jí důvěřuje.

Lieam

Lieam%281%29.jpg
Lieam je mladý Strážce, který se prokázal jako schopný bojovník při bránění Ferndale před lasičkami za Lasičkové války před dvěma lety. Za jeho služby v tuhých bojích ho Saxon a Kenzie vzali do své péče. Brzo byl povýšen na Strážce a byl mu dán kouřově zelený plášť jako znamení jeho svěžího a nebojácného ducha.

Dain Singollo

Dain%281%29.jpg
Dain je starším členem své jednotky. Společně se svým dlouholetým přítelem Quentinem slouží Stráži ve jménu rozumu a správných skutků.

Baron

Baron%283%29.jpg
Baron je myšák s tuhým kořínkem, který si umí v přírodě dobře poradit. Nadto má zlaté srdce.

Robin

Robin%281%29.jpg
Robin je čekatel z Barkstone. Je čerstvě po výcviku u svého mistra v Lockhavenu a Qwendolyn mu určila další službu u Quentina. Robin má nebojácné srdce a spolehlivé pracky. A je připraven prokázat svoji připravenost v patrole!

Kyle

Kyle%281%29.jpg
Kyle je schopný a zdatný myšák. Ve městech a vesnicích se necítí pohodlně, zato v přírodě, to je jiná - otevřená krajina a přežití v divočině, ať svítí slunce, prší nebo září hvězdy…

Nathaniel

Nathaniel%281%29.jpg
Nathaniel je trochu zvláštní. Je schopný léčitel, který přísahal Stráži chránit a budovat. Nicméně je tvrdohlavý a nezávislý, což u něj vede k výbuchům vzteku. A jakmile se tak stane, je lepší nastavit jeho sekeře nějakého nepřítele!

Sloan

Sloan%281%29.jpg
Sloan je tichá a klidná Čekatelka. Umí být nenápadná a má oči a uši otevřené. Pokud překoná svoji tajnůstkářskost, bude z ní skvělá členka Stráže.
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License