Vojak

Zběhlý voják - Santi
Role: Informátor - člen gangu; voják

Hodnoty: Život, loajalita
Šrámy: Hledaný, drogově závislý
Cíle: Přestanou mě hledat?


Roy pochází z chudinské čtvrti Brooklyn města New York, kde se narodil v afro-americké rodině jako nechtěné dítě na jehož život neměla rodina peníze. Jeho otec dělal od rána ve fabrice a domů se vracel řádně opilý. Jediný kdo se o něj staral, bohužel jen do jeho 9 let byla matka, kterou jeho otec při jedné večerní hádce před jeho očima v afektu zardousil.
Otce odsoudily a jeho poslali do pasťáku. Po roce přišla zpráva, že se otec ve vězení oběsil. Vinu za smrt obou rodičů, přikládal tehdejšímu režimu a rozhodl se chopit život do vlastních rukou. Po několika neúspěšných útěku z výchovného domova, se mu to nakonec ve 12 letech povedlo a ocitl se sám na ulici, kde se o sebe musel postarat. Přežíval pomocí malých krádeží než si ho po půl roce všimlo podsvětí a nabídlo mu pomocnou ruku. Roy byl rád, že si našel novou rodinu. Postupně se vypracoval a vcelku se mu i dařilo, dokud nebyl při jedné akci zrazen vlastními lidmi a chycen policii. Dostal nabídku, která se neodmítá… buď křeslo nebo výpověď proti mafiánům. Obojí byla jistá smrt, ale přeci jen se rozhodl pomstít lidem co ho zradily. Po výpovědi u soudu se rozhodl nevěřit zkorumpovaným policistům a jejich programu na ochranu svědků…jako jediná spása ho napadlo narukovat do armády, zmizet ze Států a alespoň si prodloužit o něco už tak bídný život. Byl přiřazen mezi výsadkářskou skupinu. Po několika diverzních akcí se osvědčil jako zabiják s chladnou hlavou a postupně povýšil na Seržanta.
Pak přišla osudová akce, při které letadlo s jeho skupinou dostalo zásah a jemu se podařilo vyskočit z letadla ještě před výbuchem. Tak se ocitl sám v džungli mezi nepřáteli v domnění, že je jediný kdo tuto tragédii přežil. Po týdnech v džungli byl nakonec zajat, ale ne nepřátelskou vietnamskou armádou, ale místní narkomafií, která měla uprostřed džungle plantáže s opiem. Měl štěstí, že ho hned neodpravily, ale převezli ho do Saigonu a chtěli ho vrátit Američanům za výkupné. To se Royovi nelíbilo, protože viděl v tomto šanci na nový start. Nabídl se, že bude pro ně dělat informátora a domlouvat prodej opia americkým vojákům. Mafie v tom viděla vcelku slušný příjem peněz a zkusila to s ním. Stal se nakonec vcelku jejich důležitým článkem, protože nejen že získala další odbyt drog, ale získával pro ně od zfetovaných vojáků různých hodností cenné informace o amerických akcích, které byly slušně prodatelné vietnamské armádě. Bohužel si za tu dobu vypěstoval na opiu sám slušnou závislost. Nyní je jeho cílem, vydělat si dost peněz na slušný život v Saigonu, zbavit se pronásledovatelů z armády a dožít s nějakou děvkou po boku a opiovou cigaretou v puse. The End

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License