Serafis

Hráč: Riwi
Koncept: Hypogryfí válečník
Role: Přeměna. Válečník - Stopař
Hodnoty: Víra v Hora. Sebevědomí.
Šrám: Sebekontrola
Cíl: Dokáže ovládnout svoji přeměnu?


Vítr jím cloumal a snažil se ho stáhnout dolů z útesu. Hluboko pod ním se nacházel vstup do chrámu Maat. Velmi hluboko.
Khafra stál proti němu se zbraní v ruce. "Učil jsem tě, jak přežít," řekl, "ale musíš se také naučit umírat. Osazi žijí na hraně. Je to cena za jejich nadání." Khafra se vymrštil kupředu a čepel švihla místem, kde ještě před okamžikem Serafis stál. Oba museli neustále hledat rovnováhu, propast vábivě volala.
"Ukaž, co v tobě je! Ukaž, jestli jsi pravým Osazi!" meč znovu obloukem proťal vzduch a Serafis uskočil. Prosmýkl se kolem svého učitele a pokusil se získat nějakou výhodu. Soustředil se na všechno, co znal, co se v chrámu naučil. Ale jediné východisko, které nyní viděl, bylo pokusit se Khafru odzbrojit. Nebyl si jistý, jestli by ho Khafra opravdu nechal spadnout dolů, ale měl nepříjemné tušení, že by nebyl prvním.
Byl ale Serafis, Osazi z dobré rodiny, mnohem lepší než jeho vrstevníci a nyní i mnohem lepší než lidé. Několika skoky se ocitl u Khafry a vyrazil mu meč z ruky.
Pak ho ale jiná ruka pevně sevřela kolem hrdla a nadzdvihla nad zem. Serafis pohlédl zblízka do Khafrových očí a nabyl jistoty, že to jeho učitel udělá.

__Flight___by_Dunewolf.jpg


"Projev se," ucedil Khafra a znělo to jako prosba i jako rozkaz. Pod Serafisem se otevřela hlubina, do které se propadl. Pocítil příliv emocí, adrenalinu, hrůzy a podivuhodné moci. Máchl rukou, která nabyla podoby spáru, a sevřel osamělý keř v puklině. Pád zpomalil, slyšel bít vlastní srdce až v krku. Pokusil se přitáhnout, ale chabé kořeny jeho váhu neudržely.
V uších svištěl vítr, svět se točil a slunce stálo blíže než kdy jindy. Slunce, Horovo oko. Tlukot srdce. Tlukot křídel.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License