Time Out

Posledních několik dní bylo nabito událostmi. Některé dávají smysl, jiné jsou stále opředeny záhadami. Malé shrnutí, aneb jak si skupina Hand of God vede.
Elijah Winthorpe byl kontaktován Alicí. Dostal černou obálku s pozvánkou pro rodinné příslušníky na setkání upírských rodů do Tulsy. Winthorpové jsou mezi nimi. Setkání má proběhnout 2. - 4. 4.
Jones se ztratil; vyrazil zřejmě s Alicí za les, jeho osud je neznámý.
Alici jste pak viděli ještě jednou: když mířila na Gabriela a pak střílela po někom, kdo Gabriela zranil. Gabriel tam zabil tři ženy, v jejichž krvi nebyly nalezeny stopy po nekróze.
Skupina upírů terorizující Time Out nastražila pod váš vůz výbušniny, které pak použil Michael Leto při setkání s Elijahem. Zemřela při tom servírka, Michael zmizel. Poškozené auto jste jakž takž opravili a seznámili se při tom s Monikou.
Po Elijahovi jde lovec odměn ze Soldenu. Po městě visí několik zatykačů.
Parta upírů na vás zaútočila v kině, od té doby malý Gabriel řekl jen jediné slovo a to "matka", když vám ukázal svůj obrázek. Také sepsal podivný program ne nepodobný viru. A mluvil o černých kostkách točících se kolem věže.
Byl spatřen černý smart jako kdysi u Celtownu. Poslední informace sdělují, že z jeho kufru byla zachráněna mladá žena, která zmizela, silná upírka zabila několik mužů světelným mečem, smart byl zničen. A znáte jméno Rachel. Dívka, která se tak také jmenovala, byla pokousána upírem, sestra Ryana Phoenixe kousek od Pillfieldu. Její osud je také neznámý.
Pak jste byli opět vydíráni. Přepadli banku, kde byl pro vás uložen balíček s genetickým materiálem týmu a jakousi Eufrochlorií. Zemřela Elijahova přítelkyně, jejíž hlavu vám hodili na kapotu. Při výměně za agenta Adama jste se opět setkali s Williamem Stailorem, který funguje tak trochu na vlastní pěst. Žena, která výměnu zprostředkovávala, byla nalezena mrtvá v kanálu.
Přišly informace z laboratoře. Gabrielové a Michael mají velmi blízké geny, nejsou ale klony. Malý Gabriel má nízkou pravděpodobnost, že by přežil do dospělosti.
Na vysílačce jste zachytili neúplnou zmatenou zprávu:
Máte za sebou dost vyčerpávající a nabité dny. Stojíte na kraji doků, což je několik mil od Time Outu u moře, spíte a hlídá Amee.

( „…přelet naplánován…dojde k setkání koncilu starých…diplomatické řeš…matka s dcerou jsou rozhodnuty…..konečné vyřízení krize…odpálení náloží…..experiment mezihvězdných letů se prokázal, spolu se zavedením líhní bude tato cesta schůdná a krev urozených nebude třeba nadále ohrožovat. Ještě jedna zpráva: Winthorpové se rozhodli pro spolupráci. Jejich zástupci se setkají v Tulse dva dny před zasedáním koncilu. Doporučujeme zvýšená bezpečnostní opatření.“)
Zbývá cesta úzkům a strmým chodníčkem z této strany hor. Amee má nějaké mapy a informace ohledně vnitřní struktury a bezpečnosti Doloresiny věže.
Můžete si odečíst zhruba devět tisíc za opravy, materiál a dočerpání zásob do vozidla.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License