VHD Darien

Hand of God

Skupina bojovníků - lovců upírů, mutantů a nestvůr, která projíždí krajem a pomáhá slabším. Svoji pouť započala kolem roku 12130 a největším výzvám čelila v roce 12135, kdy se odhalilo mnoho tajemství a to i o jejich vlastním původu. Za tu dobu se v jejich obrněném vozidle vystřídal nejeden výjimečný jedinec. Ze zakladatelů nakonec nezůstal nikdo. Hand of God se ale v oblasti stalo fenoménem.

Klášter

Celtown

Solden

Time Out

Věž Dolores

Tulsa

Fayetville

Pomsta Dolores

Kingdom of Heaven

Roku 12136 opustily upírské velkorody Zemi a zanechaly ji kosmické katastrofě, která měla vyhladit zbytek života na zemi a sterilizovat ji. Tak chmurnému scénáři ale zabránila Císařovna, entita neznámého původu, se kterou se členové Hand of God setkali nedaleko Fyaetvillu. Když přišel rok 12137, putoval Gabriel White, AMEE, Elijah Winthorpe a Gabriel mladší zpět do Soldenu. Elijah postupně podléhal Doloresině útoku a stával se upírem, což po čase vedlo k tomu, že se nadobro (a narychlo) s Hand of God rozešel.
Gabriel se rozhodl založit pevnou základnu pro budoucí říši lidí bez upírů v Soldenu v bývalém komplexu Amarantheady, tvůrkyně AMEE. Městský stát se postupně změnil v hlavní město Kingdom of Heaven - Království nebeského. Jeho hranice se počaly rozšiřovat a v krátké době zabíralo celou širou kotlinu okolo Soldenu i část přilehlé úrodné planiny na jihozápadě.

Království se postavilo proti všem nemrtvým a provedlo i zásadní čistku mezi mutanty. Odlišilo zrůdné a nebezpečné mutace, u lidí s "výjimečnými talenty" nebo "dary nebes" pak dále pracovalo a pomocí nich vytvářelo obranyschopné vojsko. Původní záměr cvičit podobné jednotky lovců upírů, jakými byl Hand of God, po čase přerostlo v důkladnější strukturu a v době, o které hovoříme, se začínají objevovat první bojovníci s označením "paladin".

Greenville

Asylum

Gabrielova zrada

Signály z neznáma

Otevření Propasti

Miltonův vpád

Imperium Vampirae

Gabriel White ze sebe učinil kolébku a sídlo Vlada Draculy, Praotce všech upírů. Přijal tak břemeno, které by jinak postihlo jeho syna. Odešel daleko za hranice, kde se začal připravovat na nastávající éru. Gabriel - Dracula mají své ambice. A mají kde začít. Bude trvat dlouho, než Království nebeské odhalí vzestup nové říše…

Keatsové

Nikowin a Bernard

Tartar

Tara Gupta

Samostatně

Ropná plošina


02%20kopie.jpgUpíří symboly velkorodů
vamsymbol.jpg

- A co bylo dál?
Vyrazili na sever. Nabrali Mina, Shannon, mě. Nechali se mnou vést. Jon nevylezl skoro vůbec ze své laboratoře. Amee řídila. V autě byla konverzace na bodu mrazu. Tohle se ještě v Hand of God nestalo.
- Ale museli přece nějak spolu žít, ne?
To si Jon nemyslel. Jediné, co nyní bylo důležité, se zdálo najít tu pevnůstku.
- A tys je tam dovedl, že?
Ne tak docela, ale široko daleko nic podobného nebylo. Kolem Tor Vampir je věnec pevností, asi i různě velkých a různě vzdálených. No a tahle byla asi sto mil od Gallenu a mohla pojmout na padesát mužů. Hned nedaleko Devilray Way.
- To ale znamená…
Jo, že jeli kus po ní. Ale k tomu se možná dostanu, když mě nebudeš pořád přerušovat.
- Promiň dědo.
Takže jejich vůz se vrátil do Gallenu, kde mě vyložili. Ale já je stejně špehoval. Teď zbývala ta těžší část. Jak zabít Miltona, který byl někde vnitř hlídané pevnosti?
- Já být jimi, pošlu Amee.
Jo, to také udělali. Amee sice dovnitř na dálku neviděla, ale docela dobře se mohla přiblížit k pevnosti. Ze Satelitu a ukořistěné upírské vysílačky zjistili ty správné kódy a frekvence. Tak jen hledali to správné okno.
- A?
Chvilku to trvalo. Přece jen si je chtěli podat za dne. Nakonec Miltona našli. Byl v bezvědomí a u něj stráž.
- A teď přijde ta chvíle na bazuku!
Hele, vyprávím to já nebo ty?
- Tak už nenapínej!
Amee to pojistila. Nechala u okna nějakou zbývající C4. A Jon pak jen ze vzdálenosti zaměřil a vystřelil.
- A to si jich dosud nevšimli?
Počkej. To víš, že všimli. A taky spustili poplach. Ale Jon když se do něčeho dá, tak to dokončí. Min si sedl za rotačák a rozstřílel jim tři dodávky, než mrkli okem. Jakmile to v pevnosti bouchlo, na nic už nečekali a otočili to.
- Přece jim nemohli ujet!
Máš pravdu. S tím jejich těžkým vozem se to zdálo nemožné. Leč snažili se. Amee snad udělala i vír v nádrži, jak to rozpálila.
- A za nimi ti upíři a zombáci.
Netrvalo dlouho a vyrazili taky. A dotahovali je. Hand of God vystřelila po Devilray Way a pomalu ji překřížila, aby se mohla ukrýt v opevněném Gallenu, když se najednou objevili.
- Kdo?
Devilrayové! Zničeho nic, asi je přilákaly ty výbuchy, prostě se vynořili a nabrali upírskou delegaci na ploutve. Amee se ani neohlédla a upalovala i s tou jejich pojízdnou rakví do bezpečí.
- A to je celé?
Celé? Na horory jsi ještě moc malej. Ale protože pohádky mají končit dobře, prozradím ti, že všichni přežili. Min a Shannon se sbalili a zmizeli v Gallenu. A Hand of God se po nejnutnějším nákupu vydala po okraji Devilray Way, aby se o pár set kilometrů dál připojila na silnici na Solden před Lackdust Mountain.
- To byl teda konec! Přepadli je tam aspoň? Dohnali je někde? A co ty?
Co myslíš? Ti by se jen tak nedali. Zase příště. Dobrou noc.
- Dobrou noc, dědečku.


Beastdog
Poušti přizpůsobená rasa masožravých savců příbuzných se psy. V kohoutku mohou dosáhnout výšky jeden a půl metru a délky tří metrů. Dokáží spořit energii a potřebují jen málo tekutin k životu. Většinou se živí jako mrchožrouti, ale pokud není potrava, zaútočí i na osamělé jedince nebo snadnou kořist. Značná část populace trpí jistým druhem šílenství, kterému se lidově říká „vzteklina“, takto postižení beastdogové jsou nebezpeční všem. Beastdogové žijí ve smečkách. Zranění jimi způsobená se takřka bez výjimek zanítí a v řadě případů způsobí smrt na otravu krve.

Suravila
Potomci ozářených živočichů. Až 4 metry vysoká čtyřnohá zvířata s chápavými končetinami, na předních jsou dlouhé drápy. Mají ještěrčí rysy a pilovité zuby. Jsou to převážně noční tvorové a často se ukrývají ve skalách a stinných místech. V případě ohrožení dokáží vyvinout pozoruhodnou rychlost. Na hřbetě mají žlázy s chemickými sekrety, které při vdechnutí mohou způsobit halucinace. Nejsou nijak hospodářsky významné.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License